E-porada

Adwokat Katarzyna Grotkiewicz idąc z "duchem czasu" , jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oferuje możliwość uzyskania porady prawnej za pośrednictwem Internetu bez wychodzenia z domu.

 

Jeśli mają Państwo problem prawny, a z różnych powodów nie mogą umówić się na spotkanie w siedzibie mojej kancelarii zapraszam do kontaktu przez formularz znajdujący się poniżej.

W celu uzyskania porady prawnej on-line należy:

  • 1. Opisać mailowo stan faktyczny i zaistniały problem prawny. Jeśli sprawa jest w toku postępowania, bądź został wydany wyrok, postanowienie, decyzja itp. należy dołączyć stosowne dokumenty w formie skanów
  • 2. Podać swoje dane kontaktowe - adres e-mail oraz numer telefonu
  • 3. Opis problemu oraz załączone dokumenty wysłać na adres e-mail kancelaria@adwokatgrotkiewicz.pl,
    w temacie wiadomości wpisując hasło e- porada
  • 4. W ciągu 24 godzin adwokat skontaktuje się z Państwem i poda wycenę za poradę prawną, ewentualnie wyjaśni powstałe niejasności
  • W przypadku akceptacji podanej stawki i wpłacie wynagrodzenia za poradę prawną na konto bankowe, adwokat udzieli Państwu porady w przeciągu kolejnych 48 godzin.

 

Jednocześnie kancelaria zastrzega, że w przypadku skomplikowanej sprawy termin powyższy może ulec przedłużeniu, o czym zostaną Państwo poinformowani.

 

Zapraszam do kontaktu.

Kontakt

Adres

Kancelaria Adwokacka Adwokat
Katarzyna Grotkiewicz
ul. Graniczna 12, lok. 218
41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 600 957 560
kancelaria@adwokatgrotkiewicz.pl

 

Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 08:00 - 16:00